Oniet

Pseudonawigacja

Kraj

o0o, GaG / 7:07

Dane z artykułu zostały wymazane

Możesz podstawić tu swoje korzystając z tego formularza

Kraków: szaleniec zatrzymany

Wczoraj w samo południe pod zarzutem niszczenia mienia oraz czynnej napaści na funkcjonariuszy został zatrzymany ....................-letni .................... ..................... Mężczyzna aktulnie znajduje się na obserwacji psychiatrycznej.

Świadkowie relacjonują, że zatrzymany wybiegł z klatki w centrum miasta krzycząc "uratuje", "pozabijam" oraz "atakujmy". Następnie korzystając z wyrwanego kosza na śmieci zaczął atakować przejeżdżające przez ulicę samochody - Nie dało się go obezwładnić, wpadł w jakiś amok, dopiero policjanci zdołali go zatrzymać używając paralizatora - mówi jeden z poszkodowanych kierowców. Jednak zanim zjawiła się policja .................... zdołał już mocno uszkodzić 14 aut.

Zatrzymany został przewieziony na przesłuchanie, na którym utrzymywał, że nie zrobił nic złego, że próbował pomóc ludziom atakując nadciągające zjawy. Dziwił się, że policjanci zamiast pomóc aresztowali go.

Mężczyźnie grożą 3 lata pozbawienia wolności oraz solidna grzywna.

Zbulwersowany tą informacją?
Przeczytaj to »

Wymaż dane

Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował artykułu

Informacje zawarte na tej stronie są fikcyjne, a wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.
Strona została wygenerowana na Twoje żądanie uzupełniając szablon danymi, które zostały jej przekazane w adresie. Więcej »